Květen 2012

Love my bones

27. května 2012 v 18:04 | C. |  My Hollywood ♥
Nepsala jsem,protože nebyl čas :( Omlouvám se.
Budu k vám upřímná..Udělala jsem to zase ..a né jednou :( Je mi z toho na nic. Bojím se,že přiberu,proto zvracím. Chvíli jsem v pohodě a pak mi najednou zase mrdne v hlavě a bojím se každé kalorie,kterou sním.:(
V pátek jedeme do Chorvatska se školou a docela se bojím. Před chvílí jsem se sprchovala a když jsem se koukla do zrdcadla same jsem se lekla..předklonila jsem se a lezly mi snad všechny žebra a páteř. Doufám,že tam neuslyším nějakou poznámku,že jsem vychrtlá :/
Nedokážu si pomoct,ale já moje kosti miluju, zbožňuju,když je vidím v zrdcadle..
Sakra, nevím,co mám dělat :( Jak se té zkurvené bulimie konečně zbavit :( Je mi z toho na nic..Sama ani nevěřím,že to někdy dokážu.:( Mám hrozný deprese a pořád jen brečím :( Chci,aby to skončilo :((!!


Piece of me

23. května 2012 v 19:11 | C. |  My Hollywood ♥
Chtěla bych někam vypadnout..zmizet..přemýšlet..
Chtěla bych mít zase pocit,že je všechno správně, nikomu se nezodpovídám, za nic nezodpovídám...
Jsem volná,jsem daleko,čas se netáhne.
Nic necítím, jen sebe.
Ležet a uvědomit si svou pidi existenci na téhle planetě.
Pochopit,jak je to všechno zbytečný,směšný.
Nikomu se nezavděčím, rozčílím je a sebe rozpláču.
Chci cítit samu sebe jako bytost, nejsem figurka, nejsem robot, nefunguju každý den stejně, nebaví mě ovládat svoje emoce, není to přirozený.
Chci být.
Žít.
Prostě ŽÍT.

22.5

22. května 2012 v 19:59 | C. |  My Hollywood ♥
Jídelníček byl samozřejmě úplně jiný,než jsem chtěla :D Radši je nebudu psat den dopředu ;D
Snídaně: trochu vanilkového pudingu se sladidlem+kafe

Svačina: nic
Oběd: 11:30 kousek (12cm) celozrné bagety s 3 krabími tyčinkami
Svačina: nic
Večeře: 18:45 ( :-////) 1 plátek 30% sýru + 1 plátek tmavého toust.chleba + 6 jahod (menších)

Sakra,to mě tak štve,že jím po tak dlouhé době :/ Zkusím to nějak napravit :)
Poslední dobou mám dobrou náladu (3x klep :D), těším se na pátek - školní majáles, na sobotu - nákupy atd.. :)
Asi tak poslední 2 měsíce nesnáším víkendy ! Snad i dýl.. Pořád myslím jenom na jídlo, nechci jíst doma obědy (nesnáším ty "normální" jídla typu těstoviny apod..já jím na oběd sušenky sakra! :D) Ve škole mě to baví, se spolužáky jsem si dřív neměla co říct - teď totální opak :) a s lidma,s kterýma jsem jezdila kalit, byla každý víkend někde v tahu, jo, tak těm se vyhýbám.. Nevím,co se to se mnou děje,ale mám pocit,že je to jen pro moje dobro :)


Mary-Kate ♥ Moje největší inspirace ve všem ! Zbožnuju ji !! :)

40 days till summer

21. května 2012 v 19:16 | C. |  My Hollywood ♥
Dneska jsem se odvážila dát si na večeři něco většího - kousek celozrné bagety se směsí - kuřecí maso + zelenina. Je mi docela blbě, připadám si dost přejezená :XX Musím si hold vytrénovat víc žaludek nebo nevím :/
Strašně už se těším do Chorvatska, pojedeme se školou,to bude pecka :D Každý den na pláži, volejbal, ožíračky, večerní pprocházky ♥ Potom půjdu týden do školy a jedeme na 3 dny na výlet, pak jeden den ve škole a letíme s našima do Turecka :) Už se těším, 5 hvězdičkový hotel, all inclusive, koktejlky, masáže..ááá :) Možná bych mohla víc máknout ve škole :D Připadá mi,jako by byl už konec roku,ale on není :D ve škole to vypadá spíš naopak :D
Takže ted hurá do učení :/:D a přidávám zítřejší jídelníček :)

Snídaně: granko cerálie + mléko + káva
Svačina: nic
Oběd: 12:30 půlka bagety (nejsem si jistá,jestli je 100% celozrná,ale bohužel nic jiného doma nemáme) + 3 krabí tyčinky
Svačina: budu u přítele,takže asi nic
Večeře: puding se sladidlem/ nebo něco úúplně jiného,podle toho,jestli někdo půjde konečně na nákup :D


Bora bora♥ Doufám,že se tam někdy podívám ! :)

Arabské sušenky

21. května 2012 v 17:26 | C. |  Recipes
Jsou jednoduché, rychlé a hodně sladké :)
100g cukru moučka
125g celozrné mouky
125g másla (já dala ramu)
25g prášku do pečina (polovina uplně stačí, klidně i mín ;) )
- všechno smícháme dohromady a tvoříme placky, dáme do trouby na 15 min cca 170 stupnů :)


20.5

20. května 2012 v 17:56 | C. |  My Hollywood ♥
Tady máte moje slibované fotky :) Nechci už zhubnout ani kilo! Jen si chci postavu zpevnit :)) a rovnou přidávám zítřejší jídelníček :)
Snídaně: granko hvězdičky + mléko + káva
Svačina: větší jabko
Oběd: Rýže se sýrem / Rýže na sladko
Svačina: asi nebude
Večeře: krabí tyčinky + zelenina + celozrný chleba

´


Never more

19. května 2012 v 22:29 | C. |  My Hollywood ♥
Je to v prdeli,fakt v prdeli. Sorry,že jsem sprostá,ale jsem na sebe tak strašně naštvaná! Ted jsem byla venku, jen tak jsme se s kamošema procházeli, nic jsme nepili nebo tak..jako že bych to mohla mít z toho. Teče mi z nosu krev, to by nebylo nejhorší, napila jsem se a chtěla jsem jít spát, jenže jsem najednou začala flusat krev. Strašně jsem se rozbrečela,pořád brečím, třesou se mi ruce a nevím co mám dělat. Mám strach, co když jsem si tím fakt způsobila nějaký zdravotní problémy? Kolikrát jsem se tak mohla sklánět nad tím zkurveným záchodem a zvracet? co všechno musela moje tělo vytrpět? Jak jsem tomu mohla doprdele zak strašně podlehnout??! Je mi z toho na ni, že si za všechno tohle můžu sama! Já takhle nemůžu dál :( Jsem z toho psychicky na dně, sice ne poprvé,ale teorve ted mi došlo,jak moc ubližuju svýmu tělu :( Jak je možné,že jsem za štíhlost dokázala tohle všechno v pohodě podstoupit?
Zkouším si oblečení v obchodě, beru si nejmenší velikosti, lezou mi žebra a já se v zrdcadle vidím pořád tlustá. Uvědomuju si,že mám problém,dost velký problém,ale jako bych s tím nedokázala nic udělat. Vím,že jsem hubená,vím to! Ale proč si pořád připadám tlustá? Proč pokaždé,když se najím,mám plný žaludek bych šla nejradši skočit z mostu? :((((
Chci a musím s tím seknout! Jíst všechno,jíst normálně..Mám tak strašně zmenšený žaludek,že jsem přejezená po 1 rohlíku a jabku!!
Dneska definitivně říkám sbohem tomu všemu!
Jím vše, jím normálně a už NIKDY nezvracím !..na dnešní večer budu myslet každý den,abych si neustále připomínala,že se to může stát i mně a ráno se díky té zkurvené posedlosti nemusím probudit..

Here I am

19. května 2012 v 16:03 | C. |  My Hollywood ♥
Včera jsem byla s kamošem venku a trochu jsme si zahulili..Nehulím často, vůbec..ale někdy je prostě nálada:D No, přišla jsem domů asi v 11, měla jsem hroznej hlad a ještě po té trávě..snědla jsem strašně moc všeho, ve 2 ráno jsem se probudila a bylo mi hroozně zle :X Musela jsem se jít vyzvracet,jinak bych snad neusla ! Stávalo se mi to ted dost často,že jsem zvracela hodně krve !..fakt docela dost :/ Přišla jsem na to,že jsem vlastně s jídlem měla vždycky problém,už od mala a pořád se vidím těma očima té tlusté holky.
Musís si přestat připomínat,kdo jsem byla, na tom už přece vůbec nezáleží! Taky se doopravdy budu snažit víc jíst a víc cvičit :) Našla jsem jeden blogspot o zdravém živ. stylu..Ta holka nemá problém s PPP ani nehubne,jen chce zdravě jíst,ale jí VŠECHNO! a to je první krok k vyléčení! :)
Je mi doprdele uplně jedno,že bych sladký neměla jíst večer, je mi jedno,že jsem měla na oběd velkou porci hranolek :) a co jako? :) budeme tady sedět a rozebírat co jíst? radši sním co chci a pak si zacvičím, snad si tím urychlým metabolismus :) Nechci si dál nalhávat,že nedržím dietu a mohla bych sníst cokoliv,když se stejně pořád bojím..Už to řešit takhle nechci ! Takže v průběhu dalších dnů ode mě čekejte jídelníček plný kalorií! ¨

Snažíme se být krásně hubené a pak se tváříme děsn+ překvapeně,když zjistíme,že kluco mají radši holky s prsama a zadkem..

Choose to shine

17. května 2012 v 17:58 | C.
Včera jsem byla nakupovat, a tak jsem asi o půl 8 večer padla strašně vyčerpaná do postele a spala až do rána :D Na zítra se musím učit a vůbec se mi do toho nechce.. Poslední dobou jsme ve škole nic nedělali a všichni už myslíme jenom na to,jak pojedeme za 2 týdny do Chorvatska, že se nám nechce vůůůbec nic dělat :D

Snídaně: miska granko cerálií
Svačina: nic
Oběd: 2 kopečky rizoto ( nějakho velmi chudého :D)
Svačina: nic
Večeře: krajíc chleba, nějaká zelenina + jablko
..včerejší jídelníček
Dnešní jídelníček:
Snídaně: 6 sušenek bez cukru (1 cca 46kcal)
Svačina: jabko
Oběd: 2 kopečky brambor
Svačina: nic
Večeře: jabko, hrst granko cerálií, 6 sušenek bez cukru
Dneska je to fakt hrůza..potom,co jsem snědla ty sušenky jsem stála u ledničky a chtěla jsem to zas udělat.. Strašně moc doufám,že mi to vydrží dlouho..Už chci jet do Chorvatska (se školou), tam nebudu moct zvracet a pak na výlet a všude..jen abych nikdy nebyla s jídlem sama..

Challange

15. května 2012 v 16:58 | C. |  My Hollywood ♥
Dnes jsem se snažila jíst o trochu víc,abych nezvracela..Zatím se mi to daří :) Je neuvěřitelný,jak pro někoho může být těžký vzít si obyčejnou sušenku..asi půl hodiny jsem nad tím přemýšlela a pak si dala půl celozrnýho rohlíku s ramou a medem. Cítila jsem,že to prostě nezvládnu..Moje nová taktika je jíst buchtu, palačinku, sušenky atd.. na snídani. Ráno nemůžu zvracet a snad si časem navyknu jíst i opravdu nedietní jídlo :)
Za chvíli jdu cvičit - 200 sklapovaček (možná víc) a 200 dřepů.
Zítra bych vám se ráda dala fotky mojí postavy (172cm/56kg nevím přesně),abyste viděli,jak vypadám :D :)

Jídelníček:
Snídaně: granko hvězdičky (věděli jste,že jsou fakt zdravý? :O:D)
Svačina: celozrná bulka s okurkem
Oběd: 2 kopečky brambor
Svačina: půlka celozrného rohlíku s medem a trochou ramy
Večeře: nějaká zelenina nejspíš

Co myslíte? :) (jen vám chci připomenout,že se nesnažím hubnout, jen si zpevnit postavu a hlavě se chci naučit normálně jíst..:( )


tak smutně pravdivý...

My story

14. května 2012 v 16:37 | C. |  My Hollywood ♥
Bylo mi 12, všechny holky řešily jen kluky a já se cítila naprosto distancovaná, kvůli mé postavě (170cm/72kg). Nemusím moc popisovat jaký jsme měla kvůli mé postavě deprese, cítila jsem se sama a ztracená. Začla jsem držet dietu a vše šlo,jak mělo, věřila jsem,že zhubnu a hubla. Zhubla jsem asi 12 kg, cítila jsem se dobře,ale ne dostatečně dobře..Jednou jsem narazila na pro ana blog a strašně mě fascinoval ten "svět" nejezení, jako nějaká taná komunita nebo co..Přišlo mi to tak skvělý nejíst, zhubla jsem asi 3 kg,ale dlouho jsem nevydržela tak málo jíst a začala jsem zvracet. Bylo to šílený, nepřemýšlela jsem nad ničím jiným, v hlavě jsem měla jenom myšlenky na jídlo, o jídle,co asi dneska sním? Bylo to pro mě smrtelně důležitý správně si vybrat jídlo.. asi rok a půl sem se plácala v nejezení a zvracení, až jsem začala jíst opravdu málo a strašně moc cvičila. Tím jsem se dostala na moji dnešní váhu 55kg/172cm. Vím, že jsem hubená, že by mi nikdo neřekl,že jsem špekoun,ale já si nemůžu pomost, bojím se jíst, bojím se a moc. Poslední dobou jsem zase začala docela dost zvracet, skoro každý den. Začlo to asi tím,že jsem se pokusila z té any mie dostat, snažila jsem se jíst,ale nějak mi to nevycházelo..výčitky,samý výčitky, tak jsem šla zvracet a pořád dokola.. Nevím,co mám dělat. Chci jíst normálně a vypracovat si tělo cvičením. Dpufám,že mě podpoříte :(♥.